SPRAWNE BIODRA TO NIE PROBLEM

  • Tematem prelekcji, który pragnę Wam zaprezentować są ćwiczenia wprowadzające swobodę ruchu i siłę w centralną część ciała - biodra oraz podstawę – stopy

Language

  • Konferencja REPs

Topic

  • Konferencja REPs 4 obszary profesjonalizmu

Tematem prelekcji, który pragnę Wam zaprezentować są ćwiczenia wprowadzające swobodę ruchu i siłę w centralną część ciała - biodra oraz podstawę – stopy. Pozwalają one na zwiększenie komfortu dolnego odcinka pleców, działają korzystnie na aktywację struktur cylindra żebrowo – miednicznego usprawniając technikę oddechu. Ideą owych ćwiczeń jest zwiększenie świadomości swojego ciała poprzez łatwe w przekazaniu i wykonaniu ruchy dostępne dla każdej grupy wiekowej bez dodatkowego sprzętu. Świetnie sprawdzają się w formie prewencji urazów i rehabilitacji a także przynoszą benefity dla stanu relaksu i odprężenia niwelując dolegliwości bólowe przez poprawę jakości ślizgu między tkankami i usprawnienie koordynacji nerwowo – mięśniowej. Zobacz jak bezboleśnie wzmacniać dzieci, dorosłych, ludzi starszych i z niepełnosprawnościami bazując na mocy świadomego ruchu.

MICHAŁ BARBARUK

Michał to licencjonowany trener personalny, instruktor windsurfingu, zawodowy instruktor snowboardu oraz terapeuta ruchowy osób z niepełnosprawnością intelektualną. Na co dzień umożliwia ludziom zrozumienie ich przypadłości narządu ruchu oraz zależności między sferą fizyczną I umysłową w dążeniu pełnej sprawności. W swojej pracy wykorzystuje różnorodne techniki aby skutecznie I przystępnie dla podopiecznego wyeliminować ograniczenia I dysfunkcje utrudniające codzienne funkcjonowanie osób nie mających kontaktu ze sportem jak I profesjonalnych atletów.