UMIEJĘTNOŚCI INTERPERSONALNE - WYKORZYSTAJ JE DOBRZE

  • Posiadasz ogromny bagaż doświadczeń, mnóstwo godzin spędziłeś na szkoleniach, jesteś trenerem, który uwielbia pracę z ludźmi ale cały czas czujesz, że czegoś brakuje w Twojej pracy?

Language

  • Konferencja REPs

Topic

  • Konferencja REPs 4 obszary profesjonalizmu

Posiadasz ogromny bagaż doświadczeń, mnóstwo godzin spędziłeś na szkoleniach, jesteś trenerem, który uwielbia pracę z ludźmi ale cały czas czujesz, że czegoś brakuje w Twojej pracy?

Możliwe, że Twoje umiejętności interpersonalne nie są jeszcze odpowiednio ukierunkowane.

Praca z ludźmi to zaraz cudowna ale ciężka praca. Szczegóły, do których nie przywiązywałeś wagi mogą mieć ogromne znaczenie.


PAULINA WOŹNIAK

Pływaczka, paraolimpijka, motywatorka, manager klubu fitness, trener personalny. 

Srebrna medalistka Igrzysk Paraolimpijskich Pekin 2008 oraz brązowa medalistka Londyn 2012 na dystansie 100 stylem klasycznym, Mistrzyni Świata, medalistka MŚ, ME i MP, wielokrotna Rekordzistka Polski. Odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski oraz honorową odznaką Gryfa Zachodniopomorskiego. Absolwentka Akademii Sztuki w Szczecinie na kierunku architektura wnętrz ale od prawie połowy swojego życia czynny sportowiec. Sport miał pomóc w rehabilitacji ale stał się pełnoetatową pracą. Brak lewego przedramienia to dysfunkcja, która sprawia, że jest oryginalna.