JAK UTRZYMYWAĆ MOTYWACJĘ DO DZIAŁANIA?

  • Po wielu konsultacjach z różnymi ludźmi, doszedłem do wniosku, że jednym z największych problemów jaki występuję w głowach ludzi, którzy zdecydowali się na realizację własnych celów jest utrata motywacji

Language

  • Konferencja REPs

Topic

  • Konferencja REPs 4 obszary profesjonalizmu

Po wielu konsultacjach z różnymi ludźmi, doszedłem do wniosku, że jednym z największych problemów jaki występuję w głowach ludzi, którzy zdecydowali się na realizację własnych celów jest utrata motywacji. Przez to nie realizują oni własnych marzeń, nie podejmują działań, brak im energii i w rezultacie się poddają.

Podczas tego wykładu omówię czym w ogóle jest motywacja i jak powinniśmy ją odróżniać od inspiracji. Dzięki temu podziałowi, o wiele łatwiej będzie mi przekazać wam gotowe rozwiązania do motywowania się przez długie lata. Będę poruszał aspekty psychgologiczne, natomiast jako praktyk dam wam także wiele gotowych narzędzi, które będziecie mogli wykorzystać we własnym życiu. Omówię dla was sposoby ciągłego zwiększania motywacji, oraz monitorowania jego poziomu.

 Ponieważ sam wielokrotnie podczas prób zmiany własnego życia (wychodzenie z alkoholizmu) przechodziłem przez kryzysy, doskonale rozumiem w jaki sposób mogą one wpływać na naszą motywację. Tutaj dostaniecie gotowe odpowiedzi na to jak radzić sobie z kryzysami. Omówię to z perspektywy mojego doświadczenia oraz setek godzin zgłębiania tematu i uczenia się od najlepszych ekspertów na świecie. Ponieważ, chciał bym wam pomóc indywidualnie po mojej prezentacji zostawiam czas na wasze pytania.

TOMASZ MAJEWSKI

Jestem zwykłym człowiekiem z pasją do życia i pomagania innym w osiąganiu ich celów.

Od wielu lat jestem pasjonatem treningu, zdrowego stylu życia oraz rozwoju osobistego. W 2016 roku postanowiłem przenieść całe moje dotychczasowe doświadczenie do branży fitness. Zdobyłem tytuł trenera personalnego, trenera medycznego oraz eksperta ds. dietetyki i dietoterapii. Systematycznie uzupełniam swoje kwalifikacje i wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach związanych ze zdrowiem człowieka, żywieniem oraz treningiem. Od kilku lat jestem trenerem akredytowanym przez REPs Polska, stowarzyszenie weryfikujące umiejętności najlepszych trenerów na świecie (ICREPS).

Jestem jednym ze specjalistów na platformie szkoleniowo-treningowej myover40.pl

Wspieram oraz organizuje lokalne działania mające na celu edukować oraz aktywizować ludzi w różnym wieku do aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia.

Jestem wykładowcą na ogólnopolskich konferencjach medycznych oraz zdrowotnych.

Edukuję przyszłych trenerów, prowadząc oraz zarządzając szkoleniami na Trenera personalnego w szkołach policealnych.

Na co dzień jestem dostępny dla moich podopiecznych, prowadząc treningi personalne oraz zajęcia fitness w Wodzisławiu Śląskim i okolicach.

Oferuję pełną opiekę trenerską oraz prowadzenie żywieniowe online dla ludzi z całego świata.

Do diety mam podejście holistyczne, dlatego zawsze układam plany żywieniowe indywidualnie. Zwracam uwagę nie tylko na najnowszą wiedzę z zakresu dietetyki, ale także staram się maksymalnie dopasować do preferencji oraz możliwości kulinarnych podopiecznego.

W przeszłości sam musiałem przejść przez ogromną przemianę mentalną oraz fizyczną, dlatego potrafię zrozumieć, z czym zmaga się wielu ludzi. Wiedza z zakresu psychologii, mentoringu oraz rozwoju osobistego bardzo pomaga mi w roli trenera.