EFEKT WOW NA ZAJĘCIACH GRUPOWYCH

  • Czy wiecie w jaki sposób budować pozytywne doświadczenia klienta zajęć grupowych?

Language

  • Konferencja REPs

Topic

  • Konferencja REPs 4 obszary profesjonalizmu

Czy wiecie w jaki sposób budować pozytywne doświadczenia klienta zajęć grupowych? Jakich narzędzi użyć? Na co zwrócić uwagę? Jakie działania podjąć, aby klient wyszedł z naszych zajęć grupowych zadowolony i chciał na nie wrócić? Jakie zajęcia cieszą się popularnością? W jakim kierunku rozwijać się jako instruktor fitness? Na te i inne pytania postaram się Wam odpowiedzieć podczas swojego wykładu. Obiecuję, że będzie krótko, zwięźle i na temat.. :)

KAMILA NOWOWIEJSKA

w branży fitness od ponad 15 lat. Ukończyła Akademię Leona Koźmińskiego oraz studia podyplomowe marketing sportu na SGH, marketing internetowy oraz coaching profesjonalny na ALK.

Uczestniczka wielu szkoleń, kursów, warsztatów z zakresu zarządzania i marketingu oraz szeroko pojętego zdrowego stylu życia. 

Na co dzień zafascynowana nowoczesnym marketingiem oraz pracą z ludźmi i zmianą ich nawyków żywieniowych oraz treningowych. Twórczyni marki Better Body Studio, a także odpowiedzialna za dobór trenerów i realizację programów treningowych dla aplikacji fitness Fitnoteq. Z sukcesem rozwinęła szkołę fitness Reebok University, wprowadzając m.in. do sprzedaży nowe programy treningowe, warsztaty oraz konwencje. Realizowała projekty szkoleniowo- doradcze w ramach Espresso - Fitness Business Solutions. Autorka wielu publikacji branżowych m.in. w magazynie Body Life, Branża Fitness, Polski Fitness TV.


KONTAKT:


Hello@kamilanowowiejska.pl


Tel: 697 702 228