JĘZYK, KTÓRY MOTYWUJE

  • Podczas mojego wykładu porozmawiamy o języku, a dokładniej o słowach i ich wadze w pracy z klientem

Language

  • Konferencja REPs

Topic

  • Konferencja REPs 4 obszary profesjonalizmu

Podczas mojego wykładu porozmawiamy o języku, a dokładniej o słowach i ich wadze w pracy z klientem. Przedstawię, w jaki sposób można wykorzystać trening mentalny w treningu personalnym, biznesie i życiu. Pokażę szereg korzyści płynących ze strategii human-to-human. Wspomnę o tym, czego lepiej nie mówić klientowi i na co można byłoby zamienić niektóre zdania. Porozmawiamy o konsekwencjach, ale i o możliwościach oraz sprawczości tego zawodu; o tym, jak klientów do treningu zmotywować, a nie demotywować; a także o tym, dlaczego klienci czasem odchodzą.

Nakreślę przykłady użycia ćwiczeń na koncentrację i redukcję stresu, które można wykorzystać zarówno w pracy z klientem, jak i przed naszym własnym ważnym spotkaniem. Porozmawiamy, jak rozbudzić zaspanego klienta czy uspokoić zdenerwowanego, ponieważ w dobie covidu stres stał się drugą, „ukrytą” pandemią. Coraz częściej brak efektywności, regularności w ćwiczeniach i w zdrowym odżywianiu nie wynika ze złych chęci, a raczej właśnie z braku narzędzi do redukcji stresu. I właśnie tych narzędzi postaram się nauczyć moich słuchaczy. Zainspirować ich. Zmotywować.

SANDRA RADZIMSKA

Trenerka personalna, strength coach lvl 3, trenerka mentalna. Wykładowczyni Treningu Mentalnego na kierunku Trener Personalny w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie. Trenerka mentalna w Akademii Młodego Lidera w Siedlcach. Współpracuje z drużynami sportowymi, takimi jak KS Legionovia, KS Białe Orły; jak i firmami: BNP Paribas, Orange oraz Wellbeing Polska. Absolwentka Akademii Trenerów Mentalnych oraz wielu specjalistycznych szkoleń – zarówno z dziedziny sportu, psychologii, jak i psychologii sportu. Jedna z pierwszych propagatorek wdrożenia wiedzy z zakresu treningu mentalnego do treningu personalnego. Prowadzi szkolenia z zakresu wykorzystania psychologii w treningu. Prowadzi obozy sportowo-mentalne pod hasłem: „Tak odpocząć, aby wypocząć”. W swojej pracy jako trener łączy psychologię z wiedzą na temat treningu sportowego, bo wg niej takie połączenie może dać największe korzyści oraz – dzięki wdrożeniu wiedzy o emocjach – pozwala skuteczniej i szybciej osiągać sukcesy sportowe. Jest propagatorką trenowania ludzi human-to-human. Wierzy, że dzięki takiemu podejściu klienci będą nie tylko zadowoleni, ale też kompleksowo zaopiekowani. Do swojej pracy podchodzi holistycznie i korzysta z wielu dziedzin nauki. Jest pasjonatką treningu mózgu i chętnie wdraża elementy z tego zakresu na treningach ze swoimi klientami. Pragnie ich nauczyć, aby zamienili swoje myśli w narzędzia, a ciało – w świątynię. Tak, aby zmiana zaszła na lata, a nie tylko na lato.