JAK SPRZEDAWAĆ NIE SPRZEDAJĄC

  • Czy tego chcemy, czy nie światem w którym żyjemy rządzi sprzedaż. Będąc trenerami personalnymi sprzedajemy produkt, którym sami jesteśmy

Language

  • Konferencja REPs

Topic

  • Konferencja REPs 4 obszary profesjonalizmu

Czy tego chcemy, czy nie światem w którym żyjemy rządzi sprzedaż. Będąc trenerami personalnymi sprzedajemy produkt, którym sami jesteśmy. Nie każdy czuje się w tym komfortowo. Są też świetni sprzedawcy, którzy nie potrafią zbudować dłuższej relacji z podopiecznym. Zapraszam Cię na spotkanie podczas którego opowiem Ci o tym jak ja widzę proces sprzedaży i motywacji, który sprawdza się w mojej pracy właściciela klubów, trenera, managera i szkoleniowca.

DOMINIK KĘSKA

Założyciel Kuźni Trenerów. Właściciel dwóch klubów fitness. Jako manager i szkoleniowiec wykształcił setki trenerów w Polsce. Czynny trener medyczny i terapeuta funkcjonalny, który ciągle się rozwija. Jego główne zainteresowania, to fizjoterapia, trening medyczny, rozwój osobisty i psychologia. Prywatnie pasjonat gotowania i pielęgnacji domowego ogniska. Osobiście uwielbia dźwigać ciężary, choć w przypadku swoich podopiecznych wykorzystuje inne metody treningowe. W swojej pracy łączy techniki manualne oddziaływujące na strukturę oraz neurofizjologiczne metody kinezyterapeutyczne. Jako manager, szef i szkoleniowiec kieruje się zasadą sprzedaży poprzez motywacje. Nie znosi agresywnych i prymitywnych metod sprzedażowych. Uważa, że jakość w połączeniu z empatią i indywidualnym podejściem sprzedaje się sama. Jeśli chcesz sprzedać produkt w swojej trenerskiej osobie spraw, by był on jak najlepszy. Wówczas wszystko się ułoży.